Wesołych Swiąt Bożego Narodzenia

Dec 20, 2014 at 3:35 pm

Życzę Wesołych i Rodzinnych Swiąt Bożego Narodzenia oraz

Wszelkiej pomyslnosci w 2015 Roku w imieniu

swoim, Agnieszki, Kasi, Artura i Mayi

oraz całego DomatorTEAM

Maciek Czaplinski

WESOLYCH SWIAT OD DOMATORTEAM

 • Wszyscy mówimy w dwóch językach, ale ciągle niektóre tematy jest nam łatwiej zrozumieć używając języka polskiego. Dlatego postanowiłem by strona www.czaplinski.ca była głownie w języku polskim. Odpowiednik tej strony w języku angielskim będzie pod inną domeną www.domator.com  Dzięki temu, że moja strona będzie po polsku, będę mógł wykorzystać moje archiwum z bardzo wieloma artykułami dotyczącymi nieruchomosci budowy domów czy innych tematów o które piszę od lat do wielu gazet.
 • Budując tą stronę, chciałem by oprócz tematów typowo związanych z nieruchomosciami znalazły się tu też reportaże z podróży czy w przyszłosci informacje na temat wydarzeń polonijnych, których od lat jestesmy sponsorami.
 • Strona ta ma najlepszy system wyszukiwania nieruchomosci bardzo intuicyjny i bardzo dokładny. Po nowym roku zostanie on jeszcze wzbogacony  o możliwosć wyszukiwania poprzez “map location”
 • Dla inwestorów i renowatorów, zrobiłem specjalną sekcję “Power of Sale” do której codziennie dokładam nowe sprzedaże spadkowe, bankowe czy domy wymagające renowacji.
 • W częsci dla “Kupujących” i “Sprzedających” mam już sporo artykułów pomagających poznać ten temat i wiele więcej pojawi się już wkrótce.
 • Dla tych, którzy myslą o zakupie “nowych” mieszkań czy domów z planów zamieszczam linki z wieloma nowymi salonami sprzedaży w których możemy pomóc dokonać zakupu. Na dzień dzisiejszy jest ich 8 ale wiele więcej będzie już wkrótce.
 • Dla tych wszystkich, którzy potrzebują pomocy ze znalezieniem ważnych informacji buduję bazę połączeń z takimi websites, które są niezbędne. Idea jest taka, by każdy “home owner” mógł poprzez moją stronę dotrzeć do wszystkich informacji, które są mu potrzebne. Na przykład by sprawdzić do jakiej szkoły pójdzie jego dziecko i jak ta szkoła jest oceniana. Jakie są podatki od nieruchomosci. W przypadku kłopotów z lokatorami, co zrobić? I wiele wiele innych spraw.
 • Kiedy przyjdzie czas na remont lub modrnizację domów, chciałbym zbudować listę zaufanych wykonawców oraz listę firm, w których możemy zakupić wszystko od desek do materiałów wykończeniowych.
 • Zanim zrobi się renowację warto czasami pooglądać co nam się podoba. Dlatego nie zabraknie stron, które będą służyły jako inspiracja. Dlatego wiele z linków będzie to miało na celu. Linki te są budowane i będą blokowane tematycznie.
 • Przy zakupie czy sprzedaży nieruchomosci potrzebujemy prawników, agentów ubezpieczeniowych, agentów od hipotek, firmy przeprowadzkowe itd. Jestem w trakcie budowania takich list sprawdzonych konsultantów, z których pomocy proszę korzystać.
 • Osobiscie wierzę, że nasze życie i biznesy są często bardzo połączone. Żyjemy w końcu w globalnej wiosce. Dlatego, jesli uważacie Państwo, że wasz biznes powinien być zaprezentowany na mojej stronie lub powinien być “link” pomiędzy naszymi stronami, to proszę do mnie napisać. Myslę, że idea by zbudować cos innego niż tylko “typowa i nudna” strona jest bardzo intrygująca.
 • Oczywiscie “nie od razy Kraków zbudowano” dlatego jest to dopiero początek i wszelkie uwagi będą chętnie wysłuchane. Proszę oczywiscie o wyrozumiałosć, ale również konstruktywną pomoc.

Żaden z biznesów nie może istnieć bez poleceń czy rekomendacji. Dlatego serdecznie o nie prosimy! Ponad 20 lat w biznesie nieruchomosci oraz doswiadczenie projektanów i budowniczych domów pomaga uniknąć kosztownych błędów.

Z Przyjacielskim Pozdrowieniem,

Maciek Czaplinski

905-278-0007

maciek@domatorteam.com                     www.czaplinski.ca

TAB-POWER OF SALE