MIMICO ON THE GO – znakomita inwestycja!

Nov 5, 2014 at 12:51 am

W Styczniu tego roku mieliśmy przyjemność przedstawić Polonii propozycję zakupu nowych mieszkań w Mimico na Royal York. W chwili obecnej sprzedanych zostało 75% wszystkich mieszkań i budowa ruszyła pełną parą. Developer by zakończyć jak najszybciej sprzedaż postanowił w chwili obecnej zrobić specjalną krótko terminową promocję do której zaprasza całą Polonię za naszym pośrednictwem. Ta specjalna promocja jest moim zdaniem naprawdę bardzo atrakcyjna i godna uwagi.

Pierwsza atrakcyjna sprawa to jest kwestia depozytów i down payment.W przypadku zakupu nowych condo typowy wymagany down payment wynosi 20%. Zwykle 5% na początku, 5% po 6 miesiącach , 5% po roku i ostatnie 5% na zamknięcie. W tym przypadku developer zmienił typowe wymagania. Ta specjalna promocja pozwala wpłacić tylko 5% teraz a pozostałe też tylko 5% w chwili przejęcia mieszkania. Jest to o połowę mniej niż normalnie. Dodatkowo dla tych którzy kupią mieszkania jedno sypialniowe i jedno sypialniowe z denem – otrzymają CASH BACK na zamknięcie w wysokości 5%. Te pieniądze mają być użyte na koszty zamknięcie. W praktyce oznacza to, że kupujemy nowe mieszkanie z tylko 5% wpłatą! Jest to całkowicie nietypowe i bardzo rzadkie!

W chwili obecnej by uczynić sprzedaż atrakcyjną – parking (wartości $35,000) i locker (wartości $4,500) są zawarte w cenie bez dodatkowej opłaty.

A teraz trochę na temat samego projektu.

((( NACISNIJ NA LINK )))

  • LOKALIZACJA - planowany do oddania w 2016 roku super nowoczesny 28-piętrowy budynek jest zlokalizowany na rogu Judson St i Royal York w Mimico. Jest to historyczna część Etobicoke. Sam budynek jest zlokalizowany tuż przy stacji GO i będzie miał bezpośrednie z nią połączenie. Ta znakomita lokalizacja umożliwia dojazd do centrum Toronto w ciągu 15 minut.
  • BUDYNEK – oprócz znakomitej lokalizacji budynek będzie miał kilka ultra nowoczesnych rozwiązań. Głównie dotyczyć to będzie bardzo nowoczesnych systemów ogrzewania i chłodzenia budynku. Zastosowanie pasywnej energii ziemi (heat pump) pozwoli na ogromne oszczędności, które wpłyną na niższe opłaty “maintenance”. Wiele innych składników tego budynku, będzie również nastawione na oszczędności energii. Na przykład  “zielony” dach, który będzie miejscem do spotkań, ale tym samym będzie mniej nagrzewał się latem co wpłynie na obniżenie kosztów chłodzenia.
  • DODATKOWE ELEMENTY – w budynku na parterze będzie duży Super Market, który pozwoli na bardzo wygodne zakupy. Oprócz tego miejsce do spotkań, wysokiej klasy gym, pokoje gościnne, obszerny taras na BBQ, miejsce do opieki nad zwierzątkami, yoga studio i wiele więcej.
  • MIESZKANIA – wszystkie mają 9 stopowe sufity, obszerne balkony oraz bardzo nowoczesne wykończenia. Wielkość mieszkań od 534 SF do 995 SF. Ceny zaczynają się od @312,900 za jedno sypialniowe i od $421,900 za dwu sypialniowe. Ceny podstawowe dotyczą mieszkań na czwartym poziome. Za każde piętro wyżej obowiązuje premia $2,000. Czyli na przykład kupując mieszkanie na 14-tym piętrze zapłacimy dodatkowo $20,000. Jest to typowe przy nowych budynkach – za to widoki są piękne.
  • APPLIANCES – w cenie zawartych jest 6 StainlessSteelAppliances.
  • PARKING – Normalna cena $35,000. W tej chwili w ramach promocji jest on wliczony w cenę bez dodatkowej opłaty. Również “locker” jest bez dodatkowych opłat ma to wartość $4,500.
  • MAINTENANCE – dzięki zastosowaniu wielu oszczędnych technologi maintenance przewidywane jest na niższym niż normalnie poziomie. Powinno wynosić $0.45 od stopy kwadratowej unitu. Zawarte będzie w nim ogrzewanie, chłodzenie oraz ciepła woda.
  • ASSIGNMENT – w tej chwil kupujący za naszym pośrednictwem mają opcję odsprzedaży kupionego unitu nawet przed zakończeniem budowy za minimalną opłatą administracyjną. Często jest to dobry sposób na szybki profit.
  • WYMAGANE WPŁATY – dla mieszkań 1 sypialniowych oraz 1 sypialniowych z denem – wymagany downpayment wynosi 5% teraz i 5% w chwili przejecia unitu w 2016 roku, ale jest tu niezwykła zachęta bo developer wypłaci w chwili zamknięcia tak zwany Cash Back w wysokości 5% który ma być użyty na koszty zamknięcia czyli Land transfer Tax, prawnik oraz wszelkie wymagane opłaty. Mieszkania 2 sypialniowe – wymagana wpłata teraz jest 2.5% dodatkowe 2.5% po 60 dniach a w chwili przejęciajeszcze 5%. Nie ma Cash Back.

Zainteresowani mogą dzwonić do mniebezpośrednio na numer 905-278-0007 by umówić się na wizytę informacyjna. Można też do mnie pisać na mój e-mail maciek@domator.com. Oczywiście każdy agent z naszego zespołu może się spotkać z Państwem w naszym biurze w Starsky 2

Proszę odwiedzic naszą stronę www.domator.com